Program medici

Octombrie 2017

Consultații și Investigații Analize de laborator
Departament Medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
Alergologie (Numai în 11 și 25 noiembrie)Dr. Dumitrescu Nicolae
Medic specialist
10:30 - 15:30
AlergologieDr. Dogaru Irina
Medic specialist
14:30 - 17:00
CardiologieDr. Boțu Elvis
Medic specialist
16:45 - 19:00
CardiologieDr. Blăjan Daniel
Medic primar
13:00 - 15:30
CardiologieDr. Florea Monica
Medic specialist
13:00 - 16:0013:00 - 16:0016:00 - 20:0013:00 - 16:0016:00 - 20:00
Cardiologie (Numai în zilele de 17 și 18 noiembrie)Dr. Georgescu Angela
Medic primar
09:00 - 21:0008:00 - 13:00
CardiologieDr. Iorgoveanu Dinu
Medic primar
17:00 - 20:0016:00 - 19:0017:00 - 20:00
Cardiologie (Numai în zilele de 3 și 4 noiembrie)Dr. Linte Adrian
Medic specialist
14:30 - 20:3007:30 - 14:00
Cardiologie (Numai în zilele de 4 și 18 noiembrie)Dr. Săvescu Oana
10:30 - 14:30
Chirurgie plastică și reparatorie (Numai în zilele de 13 și 27 noiembrie)Dr. Tomița Maria
Medic specialist
16:00-20:00
Chirurgie generalăDr. Popa Cosmin
Medic primar, Doctor în Medicină
16:00 - 20:0009:00-14:00
Chirurgie pediatricăDr. Gălățanu Nadia
Medic specialist
17:30 - 19:30
Chirurgie pediatricăDr. Petcov Marlen
Medic primar
15:00 - 19:00
Dermato - venerice (Numai în zilele de 9 noiembrie)Conf. Univ. Dr. Boda Daniel
Medic primar, Doctor în Medicină
08:00 - 13:00
Dermato - venericeDr. Iliescu Adina
Medic primar
16:00 - 19:0011:00 - 13:0016:00 - 19:00
Dermato - venericeDr. Iliescu Păstorel
Medic primar, Doctor în Medicină
14:00 - 16:0008:00 - 12:0013:00 - 15:0008:00 - 12:00 /14:30 - 18:3008:30 - 11:30
Dermato - venericeDr. Marinescu-Enescu Flavius
Medic primar
09:00 - 12:0016:00 - 19:0016:00 - 19:00
Diabet și boli de nutrițieDr. Drăguţ Ramona
Medic specialist
14:00 - 18:0014:00 - 18:00
Diabet și boli de nutrițieDr. Mureşan Cristina
Medic primar
16:00 - 19:00
EcografieDr. Dolofan Oana Claudia
Medic specialist
14:30 - 19:0008:30 - 14:0014:30 - 19:0008:30 - 14:0014:30 - 19:3008:30-14:00
EcografieDr. Florescu Diana Mihaela
Medic primar
08:00 - 11:00
EcografieDr. Petrescu Andrian
Medic primar
08:00 - 13:0015:00 - 19:0008:00 - 13:0015:00 - 19:0008:00 - 13:00
EcografieDr. Ursu Vladimir
Medic specialist
08.00-12:30
Ecografie dopplerDr. Anghel Cristina
Medic primar
08:00 - 11:0008:00 - 12:0016:00 - 20:00
EndocrinologieDr. Aldea Ramona
Medic primar
15:00 - 20:0015:00 - 20:00
EndocrinologieDr. Gorgievski Bobi
Medic primar
15:00 - 19:3015:00 - 19:3015:00 - 19:30
Endocrinologie (Numai în zilele de 11 și 25 noiembrie)Dr. Dumitrescu Adriana
Medic specialist
08:30 - 13:30
Endocrinologie (Numai în ziua de 11 și 25 noiembrie)Dr. Antonie Lavinia
Medic specialist
09:00-14:00
Explorări funcționaleEKG, Spirometrie
07:00 - 21:0007:00 - 21:0007:00 - 21:0007:00 - 21:0007:00 - 21:0007:00 - 13:00
GastroenterologieDr. Neculcea Eduard
Medic specialist
08:00 - 10:00
Gastroenterologie Dr. Plecanciuc Emilia
Medic specialist
15:00 - 19:00
GastroenterologieDr. Petria Alina Elena
Medic Primar
14:00 -19:0008:30-12:30
Gastroenterologie Dr. Al Agbari Kheri
Medic specialist
16:00 - 19:0010:00 - 13:00
GinecologieDr. Năforniță Sanda
Medic specialist
09:30 - 12:00
GinecologieDr. Nițulescu Corina
Medic specialist
09:00 - 19:0009:00 - 14:00
GinecologieDr. Vele Claudiu
Medic primar
08:30 - 20:0009:00 - 19:0008:30 - 18:0014:00 - 19:00
Ginecologie (Numai în zilele de 13 și 27 noiembrie)Dr. Căne Eugen
Medic primar
16:00 - 20:00
HematologieDr. Popov Viola
Medic primar
09:00 - 11:00
Medicină internăDr. Sorescu Cristina
Medic primar
09:00 - 13:0009:00 - 13:0009:00 -13:0009:00 - 13:00
Medicină internăDr. Vasilescu Maria
Medic primar
16:00 - 20:0016:00 - 20:0016:00 - 20:0009:00 - 13:00
Medicină de întreprindereDr. Nițescu Carmina
Medic primar
08:00 - 14:0008:00 - 14:0008:00 - 14:0008:00 - 14:0008:00 - 14:00
Medicină generalăDr. Duță Ileana
Medic primar
08:00 - 13:00
Medicină generală Dr. Eșanu Claudia
Medic primar
11:00 - 13:00
Medicină generalăDr. Nițescu Carmina
Medic primar
08:00 - 14:0008:00 - 14:0008:00 - 14:0008:00 - 14:0008:00 - 14:00
Medicină generalăDr. Tudan Daniela
Medic primar
16:00 - 19:00
Medicina munciiDr. Grigore Maria
Medic primar
12:30 - 13:30
NefrologieDr. Gusbeth-Tatomir Paul
Medic primar, Doctor în Medicină
16:30 - 20:3014:30 - 18:30
Neonatologie Dr. Gălățanu Nadia
Medic specialist
17:30 - 19:3009:00 - 13:00
NeurologieDr. Cocea Ruxandra
Medic primar
16:00 - 19:3008:30 - 12:00
O.R.L.Dr. Drăghici Alexandru
Medic specialist
18:00 - 20:0018:00 - 20:0009:00 - 14:00
O.R.L.Dr. Petrescu Ileana
Medic primar
15:00 - 19:0011:00-13:0010:00 - 15:00
O.R.L.Dr. Stoica Paula
Medic primar
14:30 - 17:3014:30 - 18:0015:30 - 18:0009:00 - 12:00
Ortopedie (Numai în zilele de 11 și 25 noiembrie)Dr. Cristea Ionuţ
Medic primar
09:00 - 14:00
Ortopedie pediatricăDr. Petcov Marlen
Medic primar
15:00 - 19:00
PediatrieDr. Iordache Cristina
Medic specialist
15:00 - 19:00
PediatrieDr. Hotăran Crucian
Medic primar, Doctor în Medicină
09:00 - 14:0015:00 - 20:0009:00 - 14:00
PediatrieDr. Molfea Venora
Medic primar
14:00 - 19:00
PediatrieDr. Popa Elena
Medic primar
09:00 - 13:0015:00 - 20:0009:00 - 13:0015:00 - 20:0009:00 - 13:00
PediatrieDr. Zărnoianu Geanina
Medic specialist
09:00 - 13:00
PneumologieDr. Lixandru Delia
Medic primar
16:30 - 19:0016:30 - 19:0009:00 - 13:00
PsihiatrieDr. Morman Eli
Medic primar
16:00 - 18:00
PsihologiePsih. Paraschiv Claudia
Psiholog clinician principal-autonom
15:00 - 19:3015:00 - 19:30
PsihologiePsih. Popa Violeta
Psiholog clinician, Doctor in Filozofie
08:00 - 14:00
SexologieDr. Gorgievski Bobi
Medic primar
15:00 - 19:3015:00 - 19:3015:00 - 19:30
Urologie Dr. Chuaibi Andrei
Medic primar
15:30 - 19:0010:00 - 14:00
Urologie (Numai în ziua de 25 noiembrie)Dr. Drăguțescu Mihail
Medic primar
11:00 - 14:00
UrologieMatea Mihai
Medic primar
13:00 - 15:0013:00 - 15:00