Program medici

Septembrie 2017

Consultații și Investigații Analize de laborator
Departament Medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
Alergologie (Numai în zilele de 9, 23 și 30 septembrie)Dr. Dumitrescu Nicolae
Medic specialist
10:30 - 15:30
AlergologieDr. Dogaru Irina
Medic specialist
14:30 - 17:00
CardiologieDr. Boțu Elvis
Medic specialist
16:45 - 19:0016:45 - 19:00
CardiologieDr. Blăjan Daniel
Medic primar
13:00 - 15:30
CardiologieDr. Florea Monica
Medic specialist
12:00 - 17:0012:00 - 16:0016:00 - 20:0012:00 - 17:0016:00 - 20:00
Cardiologie (Numai în zilele de 1, 2, 29 și 30 septembrie)Dr. Georgescu Angela
Medic primar
09:00 - 21:0008:00 - 13:00
CardiologieDr. Iorgoveanu Dinu
Medic primar
17:00 - 20:0016:00 - 19:0017:00 - 20:00
Cardiologie (Numai în zilele de 8 și 9 septembrie)Dr. Linte Adrian
Medic specialist
14:30 - 20:3007:30 - 14:00
Cardiologie (Numai în zilele de 16 și 30 septembrie))Dr. Săvescu Oana
10:30 - 14:30
Chirurgie generalăDr. Popa Cosmin
Medic specialist, Doctor în Medicină
16:00 - 20:0009:00-14:00
Chirurgie pediatricăDr. Gălățanu Nadia
Medic specialist
17:30 - 19:3009:00 - 13:00
Chirurgie pediatricăDr. Petcov Marlen
Medic primar
15:00 - 19:00
Dermato - venerice (Numai în zilele de 21, 28 și 30 septembrie)Conf. Univ. Dr. Boda Daniel
Medic primar, Doctor în Medicină
08:00 - 13:0009:00-14:00
Dermato - venericeDr. Iliescu Adina
Medic primar
16:00 - 19:0011:00 - 13:0016:00 - 19:00
Dermato - venericeDr. Iliescu Păstorel
Medic primar, Doctor în Medicină
14:00 - 16:0008:00 - 12:0013:00 - 15:0008:00 - 12:00 /14:30 - 18:3008:30 - 11:30
Dermato - venericeDr. Marinescu-Enescu Flavius
Medic primar
09:00 - 12:0016:00 - 19:0016:00 - 19:00
Diabet și boli de nutrițieDr. Drăguţ Ramona
Medic specialist
14:00 - 18:0014:00 - 18:00
Diabet și boli de nutrițieDr. Mureşan Cristina
Medic primar
16:00 - 19:0016:00-19:0009:00 - 12:00
EcografieDr. Dolofan Oana Claudia
Medic specialist
14:30 - 19:3008:00 - 13:3014:30 - 19:3008:00 - 13:3014:30 - 19:3008:30-14:00
EcografieDr. Florescu Diana Mihaela
Medic primar
08:00 - 11:00
EcografieDr. Petrescu Andrian
Medic primar
08:00 - 13:0015:00 - 19:0008:00 - 13:0015:00 - 19:0008:00 - 13:00
EcografieDr. Ursu Vladimir
Medic specialist
08.00-12:30
Ecografie dopplerDr. Anghel Cristina
Medic specialist
08:00 - 11:0008:00 - 12:0016:00 - 20:00
EndocrinologieDr. Aldea Ramona
Medic primar
15:00 - 20:0015:00 - 20:00
EndocrinologieDr. Gorgievski Bobi
Medic primar
15:00 - 19:3015:00 - 19:3015:00 - 19:30
Endocrinologie (Numai în zilele de 9 și 23 septembrie)Dr. Dumitrescu Adriana
Medic specialist
08:30 - 13:30
Endocrinologie (Numai în zilele de 16 și 30 septembrie)Dr. Antonie Lavinia
Medic specialist
09:00 - 14:00
Explorări funcționaleEKG, Spirometrie
07:00 - 21:0007:00 - 21:0007:00 - 21:0007:00 - 21:0007:00 - 21:0007:00 - 13:00
GastroenterologieDr. Neculcea Eduard
Medic specialist
08:00 - 10:00
Gastroenterologie (Numai în 28 septembrie))Dr. Plecanciuc Emilia
Medic specialist
15:00 - 19:00
Gastroenterologie (Numai în zilele de 5, 16, 19, 26 și 30 septembrie))Dr. Petria Alina Elena
Medic Primar
14:00 -19:0008:30 - 12:30
Gastroenterologie Dr. Al Agbari Kheri
Medic specialist
14:00 - 18:0010:00 - 13:00
GinecologieDr. Năforniță Sanda
Medic specialist
09:30 - 12:00
GinecologieDr. Nițulescu Corina
Medic specialist
09:00 - 19:0009:00 - 14:00
GinecologieDr. Vele Claudiu
Medic primar
08:30 - 20:0009:00 - 19:0008:30 - 18:0014:00 - 19:00
Ginecologie (Numai în zilele de 11 și 25 septembrie))Dr. Căne Eugen
Medic primar
16:00 - 20:00
HematologieDr. Popov Viola
Medic primar
09:00 - 11:00
Medicină internăDr. Sorescu Cristina
Medic primar
09:00 - 13:0009:00 - 13:0009:00 -13:0009:00 - 13:00
Medicină internăDr. Vasilescu Maria
Medic primar
16:00 - 20:0016:00 - 20:0016:00 - 20:0009:00 - 13:00
Medicină de întreprindereDr. Nițescu Carmina
Medic primar
08:00 - 14:0008:00 - 14:0008:00 - 14:0008:00 - 14:0008:00 - 14:00
Medicină generalăDr. Duță Ileana
Medic primar
08:00 - 13:00
Medicină generală (Numai în 30 septembrie) Dr. Eșanu Claudia
Medic primar
11:00 - 13:00
Medicină generalăDr. Nițescu Carmina
Medic primar
08:00 - 14:0008:00 - 14:0008:00 - 14:0008:00 - 14:0008:00 - 14:00
Medicină generalăDr. Irimia Aurora
Medic primar,competenta Homeopatie
14:30 - 18:30
Medicină generalăDr. Tudan Daniela
Medic primar
16:00 - 19:00
Medicina munciiDr. Grigore Maria
Medic primar
12:30 - 13:30
NefrologieDr. Gusbeth-Tatomir Paul
Medic primar, Doctor în Medicină
16:30 - 20:3014:30 - 18:30
Neonatologie Dr. Gălățanu Nadia
Medic specialist
17:30 - 19:3009:00 - 13:00
NeurologieDr. Cocea Ruxandra
Medic primar
16:00 - 19:3008:30 - 12:00
O.R.L.Dr. Drăghici Alexandru
Medic specialist
18:00 - 20:0018:00 - 20:0009:00 - 14:00
O.R.L.Dr. Petrescu Ileana
Medic primar
15:00 - 19:0011:00-13:0010:00 - 15:00
O.R.L.Dr. Stoica Paula
Medic primar
14:30 - 17:3014:30 - 18:0015:30 - 18:0010:00 - 13:00
OrtopedieDr. Ștefănescu Gabriel
Medic specialist
16:00 - 21:00
Ortopedie (Numai în ziua de 9 septembrie)Dr. Stanciu Lucian
Medic specialist
09:00 - 14:00
Ortopedie pediatricăDr. Petcov Marlen
Medic primar
15:00 - 19:00
PediatrieDr. Iordache Cristina
Medic specialist
15:00 - 19:00
PediatrieDr. Hotăran Crucian
Medic primar, Doctor în Medicină
09:00 - 14:0015:00 - 20:0009:00 - 14:00
PediatrieDr. Molfea Venora
Medic primar
14:00 - 19:00
PediatrieDr. Popa Elena
Medic primar
09:00 - 13:0015:00 - 20:0009:00 - 13:0015:00 - 20:0009:00 - 13:00
Pediatrie (Numai în zilele de 12 și 26 august))Dr. Zărnoianu Geanina
Medic specialist
09:00 - 13:00
PneumologieDr. Lixandru Delia
Medic primar
16:30 - 19:0016:30 - 19:0009:00 - 13:00
PsihiatrieDr. Morman Eli
Medic primar
16:00 - 18:00
PsihologiePsih. Paraschiv Claudia
Psiholog clinician principal-autonom
15:00 - 19:3015:00 - 19:30
PsihologiePsih. Popa Violeta
Psiholog clinician, Doctor in Filozofie
08:00 - 14:00
SexologieDr. Gorgievski Bobi
Medic primar
15:00 - 19:3015:00 - 19:3015:00 - 19:30
Urologie Dr. Chuaibi Andrei
Medic specialist
15:30 - 19:0010:00 - 14:00
Urologie (Numai în ziua de 23 septembrie)Dr. Drăguțescu Mihail
Medic primar
11:00 - 14:00
UrologieMatea Mihai
Medic primar
13:00 - 15:0013:00 - 15:00